|
04:42
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:00
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:18
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
05:43
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:51
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
07:05
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:06
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:23
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
07:51
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
08:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
08:20
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Piastów Śląskich
|
|
09:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
09:31
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
10:07
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
10:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Piastów Śląskich
|
|
11:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Piastów Śląskich
|
|
12:06
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
12:31
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
12:54
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:06
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
14:13
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
14:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:40
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:51
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
15:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:51
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
16:00
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
16:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Piastów Śląskich
|
|
16:58
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:06
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
17:31
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
18:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:20
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:03
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Piastów Śląskich
|
|
19:05
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
20:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
20:31
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
20:56
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
21:33
|
44
|
Kierunek:
Wesoła Kopalnia
|
|
22:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
22:35
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:51
|
223
|
Kierunek:
Krasowy Przedszkole
|
|
23:11
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|