|
04:56
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:03
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:15
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:18
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:40
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:07
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:20
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:41
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:45
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
06:56
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:12
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:20
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:21
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:28
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
07:40
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
08:10
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
08:45
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
09:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
10:22
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:16
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:17
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:26
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:48
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:28
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:28
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:30
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:27
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:36
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:41
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
15:05
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
15:20
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:32
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:41
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:46
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:15
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:48
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
16:51
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:23
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:28
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:16
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
18:33
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:35
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:25
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
19:28
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:13
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
20:32
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
21:19
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:32
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
22:21
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:32
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
22:49
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
23:32
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|