|
04:43
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
04:46
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:04
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
05:07
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:22
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
05:47
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
06:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
06:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
06:34
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
06:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
06:51
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
07:10
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:12
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
07:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:29
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
07:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
07:59
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
08:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
08:24
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
08:59
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Droga do Górek
|
|
09:01
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
09:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
09:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
10:04
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
10:11
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
10:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
10:31
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:01
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
11:04
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
11:05
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
11:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
11:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
11:37
|
262
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
12:01
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
12:10
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
12:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
12:58
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
13:10
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:19
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
13:31
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
13:35
|
262
|
Kierunek:
Rachowy Osiedle
|
|
14:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
14:25
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
14:44
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
14:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:08
|
262
|
Kierunek:
Rachowy Osiedle
|
|
15:09
|
995
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:16
|
56
|
Kierunek:
Wola Skrzyżowanie
|
|
15:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
15:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
15:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:03
|
262
|
Kierunek:
Rachowy Osiedle
|
|
16:04
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
16:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:30
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
16:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
16:49
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
17:02
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
17:10
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
17:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
17:18
|
262
|
Kierunek:
Rachowy Osiedle
|
|
17:46
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:09
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
18:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
18:16
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
18:24
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:01
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:09
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
19:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
19:45
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
19:49
|
995
|
Kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
|
|
20:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
20:45
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
21:00
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
21:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Plac Nobla
|
|
21:45
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
22:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
22:39
|
536
|
Kierunek:
Tychy Dworzec PKP
|
|
22:45
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|
|
23:15
|
931
|
Kierunek:
Bieruń Potok Stawowy
|
|
23:45
|
M22
|
Kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
|